Meistardarbnīcas “Vilnas velšana un masku gatavošana”

Informācija 

Pasākums:
Meistardarbnīcas “Vilnas velšana un masku gatavošana”
Norises laiks:
12.11.2020  17.00 h
Norises vieta:
Aizputes Novadpētniecības muzejs

Pasākuma apraksts

Muzeja Saimes istabā meistardarbnīcas “Vilnas velšana un masku gatavošana” 1. nodarbība.

Meistardarbnīcu vadīs filcēšanas amata meistare no Saldus Linda Kislina. Meistardarbnīcas 1. nodarbībā dalībnieki iepazīs vilnas velšanas jeb filcēšanas procesam lietojamos materiālus un darbarīkus, abas filcēšanas tehnikas- sauso un slapjo, iepazīs senās maskošanās tradīcijas latviešu gadskārtu svētkos un sāks filcēt maskas. 2. nodarbībā tiks turpināta un pabeigta maskas izgatavošana, pilnveidotas vilnas filcēšanas prasmes.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās, zvanot pa tālruni 29623284 (Jolanta)

Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads