Senioru diena

Informācija 

Pasākums:
Senioru diena
Norises laiks:
01.10.2020  15.00 h
Norises vieta:
Aizputes kultūras nams

Pasākuma apraksts

5.00 koncerts "KURZEMES TRIO" (ieeja bezmaksas)

 

Mūzika - mūsu ikdienai, svētkiem, piemiņas brīžiem piešķir to īpašo pievienoto vērtību, kas ik vienu pasākumu var padarīt par neatkārtojamu un atmiņā paliekošu!

Muzikālā apvienība KURZEMES TRIO, kuras sastāvā:

Madara Orola (balss) – Dziedātāja, vokālā pedagoģe, apguvusi vokālo mākslu Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, ir sadarbojusies ar Latvijā labi atpazīstamiem mūziķiem un šobrīd veiksmīgi piedalās dažādos muzikālos projektos, aktīvi koncertējot visā Latvijā.

Krišjānis Valters (balss, perkusijas) – iespējams, garākais un staltākais perkusiju pavēlnieks Kurzemē, Latvijā. Ikdienā ir atbildīgs valsts iestādes darbinieks, bet brīvo laiku izmanto muzicējot dažādos sastāvos, arī ar savu muzikālo Valteru ģimeni – brāli, Latvijā zināmo mūziķi Lauri Valteru, tēvu – Egonu Valteru, talantīgu komponistu.

Zigurds Turss (klavieres) – runā, ka Kurzemē labākais koncertmeistars, kurš vienmēr ir izpalīdzējis neskaitāmiem kolektīviem, solo māksliniekiem, instrumentālajām grupām. Zigurds spēj radīt veiksmīgu un kvalitatīvu mijiedarbību starp klavierēm un dziedātāju. Tas notiek nemanāmi un virtuozi!

seniori

Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads