Lielie vasaras prieki mazajiem

Informācija 

Pasākums:
Lielie vasaras prieki mazajiem
Norises laiks:
15.08.2020  11.00 h
Norises vieta:
Cīrava

Pasākuma apraksts

15.augustā Cīravā "Alus dārzā", (parks aiz Cīravas pieturas)
plkst.11.00 Tikšanās ar Vinniju Pūku un profesoru Varavīksni.
Pasākuma apraksts
Cīravā pie bērniem ieradies mīļais un ziņkārīgais lācītis Vinnijs Pūks kopā ar dabas pētnieku - profesoru Varavīksni. Pūks, kā jau lācītis, kurš pildīts ar zāģu skaidām, vēlas uzzināt dažādas lietas, piemēram, kā izskatās varavīksne, kādi ir gada laiki Latvijā un kas tajos ir savādāks. Tad nu profesors aktīvi ķeras pie skološanas, ne tikai stāstot, bet arī rādot un ļaujot arī bērniem uzburt, piemēram, varavīksni. Kad aktīvās nodarbības ir beigušās vajag visiem radoši padarboties, proti, radošajā darbnīcā varēs izgatavot noderīgas lietas skolai, lai arī turpmāk būtu iespēja apgūt ko jaunu.
Pašiem mazākajiem, kuri pasauli tik sāk iepazīt, būs iespēja rotaļāties krāsainu bumbiņu baseinā, kā arī darboties ar citām vecumam atbilstošām rotaļlietām.
Cīravas pagasta pirmklasniekiem tiks pasniegtas mugursomas.
plkst.13.00
LĀZERTAGA PIEDZĪVOJUMS pa visu parku.
LAZERTAGS –tas ir jaunās paaudzes sports tiem, kuri baidās vai nevēlās tikt pie kāda ziluma spēlējot peintbolu. Lielākoties paredzēts bērnu un jauniešu auditorijai un daiļā dzimuma pārstāvēm, jo spēlējot nav jāvelk drošības maskas un ir pilnībā nekaitīgs, viss, kas apkārt lido, ir infrasarkanās gaismas stars, ko tautā mēdz saukt par lāzeru. Kāpēc sports – tāpēc, ka izskrieties sanāks vārda tiešākajā nozīmē! Maksas izklaide (15min = 2h)
cirav afisa
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads