Tikšanās ar rakstnieci Daci Priedi

Informācija 

Pasākums:
Tikšanās ar rakstnieci Daci Priedi
Norises laiks:
24.03.2020  18.00 h
Norises vieta:
Aizputes pilsētas bibliotēka

Pasākuma apraksts

Dace Priede Dzintara Lejas foto

24.martā plkst. 18.00 Aizputes pilsētas bibliotēkā notiks tikšanās ar rakstnieci, aktrisi, režisori, teoloģi Daci Priedi. Rakstniece ir autore divpad-smit lasītāju iecienītiem romāniem. Jaunākais no tiem ir 2019.gada nogalē iznākušais romāns “Kur sarkanas ogas auga”, un plauktā tas nestāv. Rakstnieci D.Priedi iepazinām ar 1994.gadā publicēto daļēji autobiogrāfisko romānu “Saule špagas asmenī”, un 2017.gadā romāns tika izdots atkārtoti. Tikšanās tiek organizēta, atsaucoties lasītāju lūgumam. Rakstniece pie mums jau ir vie-sojusies 2012.gadā. Tajā reizē viņa ar sevi iepazīstinot sacīja: “Esmu diplomēta aktrise, režisore Kuldīgas Tautas teātrī, mācī-tāja pienākumu izpildītāja trijās draudzēs, rakstniece, mamma, vecmāmiņa, sētniece. Esmu dzi-musi un augusi Rīgā, bet dzīvojusi arī laukos. Protu dārzu rakt, govi slaukt un citus lauku darbus. Mani hobiji ir rotu un grāmatzīmju veidošana. Es ne-zinu, kura ir mana īstā profesija. Visas un neviena. Es nezinu, kas ir Priede. Tāpēc savā vizītkar-tē rakstu, ka es esmu – cilvēks. Šajā jēdzienā ir pateikts viss.”

Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads