Viestura Kairiša filma “Pilsēta pie upes” (Piļsāta pi upis)

Informācija 

Pasākums:
Viestura Kairiša filma “Pilsēta pie upes” (Piļsāta pi upis)
Norises laiks:
21.02.2020  19.30 h
Norises vieta:
Aizputes kultūras nams

Pasākuma apraksts

  • 2i.februārī plkst. 19.30 - Viestura Kairiša filma

“Pilsēta pie upes” (Piļsāta pi upis)                       Ieeja : 3,- eiro

Ansim ir nevainīga profesija - daiļkrāsotājs, un viņš ir pieprasīts pie visām varām, kas nomainās īsā laika posmā pagājušā gadsimta 30. gadu beigās. Patosa pilnos ulmaņlaikus nomaina skarbie komunistu, tad nacistu režīmi... Viņa iecerētā ir ebreju meitene Zisla, taču jaunās sievietes tēvs liek mīlai šķēršļus. Sagadās tā, ka šajā laikā Anša dzīvē uzrodas arī glītā latviete Naiga. Starp trīs varām, kas sabradā Anša pilsētu, divām sievietēm, kas plosa viņa sirdi, iespējama tikai viena izvēle...

Galveno varoni Ansi filmā atveido Dāvis Suharevskis, viņa partneri ir lieliskie latviešu aktieri Agnese Cīrule ("Homo Novus", seriāls "Sarkanais mežs") un Gundars Āboliņš ("Homo Novus", "Bille"), arī leģendārais lietuviešu aktieris Jozs Budraitis, kā arī čehu aktrise Brigita Cmuntova.

Vecuma ierobežojums: 12+

Pilsēta pie upes Aizputē

Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads