Izrāde bērniem „Nemo un draugi no Madagaskaras”

Informācija 

Pasākums:
Izrāde bērniem „Nemo un draugi no Madagaskaras”
Norises laiks:
27.10.2019  16.00 h
Norises vieta:
Aizputes kultūras nams

Pasākuma apraksts

nemo

Izrāde bērniem „Nemo un draugi no Madagaskaras”

Aicina maziņiem, vidējiem un prātīgiem lieliem skatītājiem pirmsskolas un skolas sākuma vecumā piedalīties krāsainā, jautrā un neiedomājami atraktīvā šovā „Nemo un draugi no Madagaskaras”, kurš pirmo reizi viesosies Latvijā.

“Pie lieliskā Super daktera atnāk draugi no Āfrikas, jo viņa draugam Krokodilam ir nepieciešama palīdzība. Ārsts vienmēr ir gatavs palīdzēt nelaimē nonākušiem draugiem un, ilgi nedomājot, dodas ceļojumā ar saviem mīļajiem draugiem.

Kāda nelaime, draugu kuģis iekļūst spēcīgā vētrā, ārsts pārkrīt pāri kuģa bortam un nonāk, brīnumainā un neapšaubāmi skaistā ,Zemūdens karalistē. Tur viņš iepazīstas ar mīļiem jūras iedzīvotājiem, kurus ieraugot, neviens nepaliktu vienaldzīgs. Pēc viņiem medījas izsalkusi haizivs, bet dakteris neapjūk, un pieņem lēmumu doties cīņā ar slikto un briesmīgo haizivi. Super ārsts izglābjas un izpeld ārā uz sauzemi, kur satiek savus draugus no Madagaskaras. Kopā viņi turpina Krokodila glābšanu. Krokodils izveseļojas un visi draugi ir laimīgi un pateicīgi Super Ārstam par drauga glābšanu. Tagad ir laiks svinēt un priecāties!”

Jūs pārsteigs pasakaini tēli no Āfrikas džungļiem un Zemūdens pasaules, kā arī bērniem būs neparasta iespēja novērot un iesaistīties Super ārsta glābšanas operācijā. Jautra mūzika,burbuļi,lielas piepūšamās bumbas,lieliski un krāsaini kostīmi neatstās vienaldzīgu ne vienu skatītāju. Visa pasākuma laikā smaidu un labu garastāvokli dāvinās liels, piepūšams, 3 metrus garš lācis.

Daudz pozitīvu emociju sniegs Nemo un viņa Zemūdens pasaules draugi, Karalis Lauva un viņa draugi no Madagaskaras, haizivs, bruņurupucis un Super Ārsts, kurš visas izrādes garumā rūpēsies par savu draugu drošību.

Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads