Skolotāju dienai veltīts koncerts

Informācija 

Pasākums:
Skolotāju dienai veltīts koncerts
Norises laiks:
18.10.2019  14.30 h
Norises vieta:
Kazdangas muzejs

Pasākuma apraksts

Skolotāju dienai veltīts koncerts

         "Savā dzīvē mēs nepārtraukti sastopam ļoti daudz cilvēku un, katrs no tiem mums ir kā Skolotājs. Šeit es nedomāju profesiju skolotājs, bet dzīvē sastaptos cilvēkus, kuri mums māca dzīves mācību. Sākumā vecāki ir visa mūsu pasaule, vēlāku dzīves pieredzi un pamatus mums ieliek bērnudārzā, tālākā dzīves mācība tiek iegūta turpinot izglītību pamatskolā, tad vidusskolā, augstskolā, dzīves skolā… un vispatīkamāk, ja šie dzīves skolotāji ir tādi, ar kuriem dalīties priekos un iedvesmā, un uz kuru palīdzību vai padomu, vienmēr var paļauties.

     Atzīmējot Skolotāju dienu, Kazdangas muzejā ar koncertu vēlamies iepriecināt visus seniorus, ne tikai skolotājus un pedagoģiskos darbiniekus, bet visus, kuri ar savu darbu, pieredzi un kopā būšanu mūs, ikvienu ir bagātinājuši, iedvesmojuši, uzklausījuši un atbalstījuši."

   Gaidīsim Jūs visus Kazdangas muzejā 2019.gada 18.oktobrī plkst. 14:30 uz koncertu “Ar saules gaismu plaukstās”.

Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads