Filma “Dvēseļu putenis”

Informācija 

Pasākums:
Filma “Dvēseļu putenis”
Norises laiks:
21.11.2019  18.00 h
Norises vieta:
Kazdangas kultūras centrs

Pasākuma apraksts

Plkst.18.00 – Filma “Dvēseļu putenis” Ieeja Eur 3.00

Rež. Dzintars Dreibergs

Filma “Dvēseļu putenis” atspoguļo latviešu tautas cīņu par neatkarību un to, ka Latvijas valsts esamība nav pašsaprotama. Mūsu brīvība ir nopelnīta ar pašaizliedzību un visdārgāko ziedojumu - cilvēku dzīvībām. Filma izved cauri vēsturiskajiem notikumiem, padarot tos par personīgo pieredzi. Tā ir stāsts par latviešu saknēm un Latvijas valsts vērtībām. “Dvēseļu putenis” ir mūsu pateicība cilvēkiem, kuru izvēles toreiz ļauj mums dzīvot neatkarīgā valstī šodien.”

Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads