Fotogrāfu apvienības “Četri elementi” darbu izstāde Aizputes novadpētniecības muzejā

Informācija 

Pasākums:
Fotogrāfu apvienības “Četri elementi” darbu izstāde Aizputes novadpētniecības muzejā
Norises laiks:
24.05.2019 - 26.06.2019  

Pasākuma apraksts

Aizpute Afisha19LS

No 24. maija Aizputes novadpētniecības muzeja izstāžu zālē apskatāma četru fotogrāfu apvienības “Četri elementi” darbu kopizstāde “Laternu stundā”.

“Četri elementi” ir četri dažādi cilvēki-foto entuziasti-katrs ar savu dzīves pieredzes bagāžu: Ilga Lasmane, Ilona Gabaliņa Kila, Normunds Kaprano un Rolands Drāznieks, kuri katrs ikdienā strādā dažādās jomās, bet viņus vieno kopīga interese par fotografēšanu. Viņuprāt, tā ir tik aizraujoša un interesanta nodarbe, kas rosina radoši domāt un izpausties.

Šī ir fotogrāfu četrotnes otrā kopīgā izstāde. Pirms gada bija izstāde „Četri elementi”, ar kuru viņi uzsāka savu sadarbību un draudzību. “Esam labi domubiedri, idejas risinām kopīgi, viens otru papildinām, kritizējam, atbalstām, uzmundrinām. Iepazināmies foto kursos pie fotogrāfa Jāņa Vecbrāļa un kopīgi darbojamies draugu grupā „Liepājas pozitīvie””, tā savu kopābūšanu raksturo apvienības biedri.

Izstāde muzeja izstāžu zālē apskatāma līdz 26. jūnijam

Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads