CIRKA KOLEKTĪVS ARGO (Marijampole, Ukraina) piedāvā “Alise aizspogulijā”

Informācija 

Pasākums:
CIRKA KOLEKTĪVS ARGO (Marijampole, Ukraina) piedāvā “Alise aizspogulijā”
Norises laiks:
18.01.2019  18.00 h
Norises vieta:
Aizputes kultūras nams

Pasākuma apraksts

18. janvārī Aizputes KN plkst. 18:00

CIRKA KOLEKTĪVS ARGO (Marijampole, Ukraina) piedāvā “Alise aizspogulijā”

Tēlaina, teatralizēta cirka programma aizvedīs Jūs uz maģisku bērnības pasauli , kurā satiksiet Alisi, Češīras kaķus, ultravioletos spokus, kāpurus, gigantiskos sienāžus, milzu taureņus un protams, siržu karalieni…

Biļešu iepriekšpārdošana Aizputes TIC, Atmodas ielā 16. Biļetes cena 8,- eiro. Ar reklāmas skrejlapu - biļetes iepriekšpārdošanā tikai 7,- eiro. Pasākuma dienā biļetes cena 8,- eiro (skrejlapas atlaide nedarbojas pasākuma dienā). Bērni līdz 3 gadiem pieaugušo pavadībā ielaižami bezmaksas, neaizņemot papildu vietu.

 

Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads