Kazdangas kultūras namā pasākums "Katram savu mīļspilventiņu."

Informācija 

Pasākums:
Kazdangas kultūras namā pasākums "Katram savu mīļspilventiņu."
Norises laiks:
17.03.2018  13.00 h
Norises vieta:
Kazdangas kultūras centrs

Pasākuma apraksts

17.martā plkst.13:00 Kazdangas kultūras namā pasākums "Katram savu mīļspilventiņu." Sadarbībā ar Ilzi Haku ''Sirds siltuma darbnīcu'' darināsim spilventiņus intensīvas terapijas nodaļas mazajiem pacientiem. Spilventiņi tiks šūti, adīti, tamborēti (spilventiņu izmēri sākot ar 25X25 CM).Dalības maksa: Rāvējslēdzējs, dzija, audumu atgriezumi. Visi mīļi aicināti darināt mīļlietiņas un radīt prieku mazajiem pacientiem. sīkāka informācija rakstiet Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads