Latviešu kino klasiķa/vecmeistara Ivara Selecka dokumentālais stāsts "Turpinājums"

Informācija 

Pasākums:
Latviešu kino klasiķa/vecmeistara Ivara Selecka dokumentālais stāsts "Turpinājums"
Norises laiks:
11.04.2018  18.00 h
Norises vieta:
Aizputes kultūras nams

Pasākuma apraksts

11.aprīlī plkst. 18.00
Latviešu kino klasiķa/vecmeistara Ivara Selecka dokumentālais stāsts "Turpinājums"

Pieci Latvijas bērni no dažādiem Latvijas novadiem sāk iet pirmajā klasē. Kārlim ir stipras ģimenes saknes Latvijas laukos, pilsētnieka Gļeba ikdiena ir rūpīgi saplānota, Anastasijas ģimene no pilsētas pārcēlusies uz īpašumu mežu ielokā, Zanes ģimene ir pirmās paaudzes pilsētnieki, bet Anetes mamma dzīvo Anglijā. Viena gada vērojums par to, kas notiek bērna prātā.

Ieeja brīva

Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads