"Grinča Ziemassvētki"! 1.decembrī
Piektdiena, 10 novembris 2017 15:31

 Kad Ziema apklājusi zemi ar balto sniega segu, atliek vien radīt svētku noskaņu sirdī. Šogad "Valmieras kinostudijas" radošais kolektīvs ir sarūpējis krāšņu svētku pasaku visai ģimenei - Slavenā Doktora Seusa pasaku "Kā Grinčs nozaga Ziemassvētkus", kura ir atdzīvojusies ar nosaukumu "Grinča Ziemassvētki".

Visiem zināmā pasaka par nejauko Ginču, kurš ienīda Ziemassvētkus tikai tāpēc, ka bērnībā pret viņu bija izturējušies slikti. Taču Ziemassvētki ir brīnumu laiks, un ar mazās meitenītes Sindijas palīdzību Grinčs atgūst ticību labajam, cilvēkiem un arī Ziemassvētkiem.

Sirsnīga muzikāla pasaka divās daļās, kurā netrūks jautrības un Ziemassvētku noskaņa.
Jura Kulakova mūzika, Imanta Strada vārdi.

Izrādes režisors - Imants Strads
Galvenajā lomā Māris Bezmers.
Pārējās lomās - Marģers Eglinskis, Imants Strads, Madars Zvagulis, Agnese Kalniņa, Terēze Lasmane u.c.
Izrāde 2 cēlienos, tās garums ir 1h 40min.

Biļetes iepriekšpārdošana - Biļešu paradīzē, TIC Aizputē /Atmodas ielā 16/

Biļešu cenas: 5 - 7 EUR

 

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads