Koncertprogramma "SATIKŠANĀS" 11.11.2017
Trešdiena, 04 oktobris 2017 13:17

 Klausoties duetā, kur savijas balss un ģitāras skaņas, iespējams sadzirdēt vissīkākās skaņas nianses un visintīmāko vēstījumu, izbaudīt katru izdziedāto vārdu un izskanējušo noti. Ģitāras un balss muzikālais repertuārs ir teju neierobežots un kā pirmo savu kopdarbu Juris Jope un Linards Šveklis skatītājiem piedāvā koncertprogrammu „Satikšanās”. Tā ir vieta, kur tiekas labi zināmas vai sen aizmirstas Raimonda Paula melodijas ar Imanta Ziedoņa dzeju: ”Es tev savu dvēseli”, „Saulrietiņa dzīvībiņa”, „Meitene ar kallu ziediem”, „Upē naktī” un citas izjustas, emocionāli piepildītas kompozīcijas.

Kā uzsver pats mākslinieks Juris Jope: „Šo divu dižgaru mijiedarbība ir kas īpašs un man ir liels prieks tam tuvoties. Esmu izveidojis sev tuvu programmu, kas sevī ietver gan Imanta Ziedoņu dzejas lasījumu, gan Raimonda Paula dziesmas ar Imanta Ziedoņa dzeju.

 

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads