Laiki mainās - vēsture paliek! Kolhoza gadi Kazdangas pagastā.
Trešdiena, 27 aprīlis 2016 11:43

 Lai kavētos atmiņās un kazdandznieku atmiņu stāstos par kolhoza laikiem. Lai atcerētos, kas piedzīvots, izdzīvots un pārdzīvots šai Padomju Savienības valdīšanas laikā. Mēs, Ekonomikas un kultūras augstskolas studentes, Baiba Podniece un Raivita Lauciņa-Veinere ielūdzam jūs uz pasākumu, kura laikā jūs atcerēsieties, baudīsit, iespējams uzzināsiet jaunas lietas par kolhoza laiku. Mēs sava studiju darba ietvaros radām vēsturisku materiālu Kazdangas muzeja arhīvam, lai mūsu nākamās paaudzes uzzina par kolhoza eksistenci.

Laiki mainās, bet vēsture paliek! Tāpēc tiekamies atmiņu pasākumā 2016.gada 16.maijā plkst.17.00 Kazdangas kultūras centrā. Līdzi ņemiet groziņus, jo pēc informatīvās daļas mūs priecēs kolhoza laikā izdzīvojušais Kazdangas pūtēju orķestris! Dejosim, līksmosim un priecāsimies tāpat kā kolhoznieku ballē.

Baiba Podniece

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads