„PĀRIS - NEPĀRIS”
Trešdiena, 24 februāris 2016 15:15

 SALDUS TAITAS TEĀTRIS PIEDĀVĀ.

Lelde Stumbre „PĀRIS - NEPĀRIS”

Katrs lugas varonis savā dzīvē ir saskāries ar neīsto – neīsto partneri,neīsto patiesību,neīsto motīvu, taču katrs tiecas sevi iekšēji sakārtot,atrast mērķi,gaišo pusi. Tas nav viegli, jo plosa šaubas un nepārliecinātība par savu lēmumu.Varoņi iziet sevis iepazīšanas un pilnveidošanas ceļu sākot ar haosu un beidzot ar harmonisku sakārtotību kā iekšēji, tā ārēji.

Lugas kompozīcija ir latviešu dramaturģijai neierasta – 10 epizodes – starp diviem cilvēkiem rodas konflikts, viens tiek no situācijas “izsviests” – un izraisa konfliktu ar varoni nākamajā epizodē, līdz beigās viss atkal atgriešas sākuma punktā.

Pāris-nepāris, labais sliktais, baltais –melnais, cilvēciskais - dievišķais – šīs divas puses atrodamas katrā no mums. Vienam mēs varam būt sargeņģēlis,otram tajā pašā laikā bende......

Melnbalta izrāde. Izrādes garums 1h.55.min.

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads