Atis Auzāns jaunajā koncertprogrammā “Sirds dziesmas”
Ceturtdiena, 18 februāris 2016 16:30

 BRĪNIŠĶĪGA DĀVANA MĪĻOTAJAI  SIEVIETEI!

11.martā plkst.20.00 Aizputes KN
šarmantā Ata Auzāna

jaunajā koncertprogrammā "Sirds dziesmas"


Divdaļīgajā programmā skanēs klausītāju iemīļotas, pasaules klasiķu, latviešu komponistu  dziesmas, kā arī jaunas Ata Auzāna oriģināldziesmas. Koncerta apmeklētāji vakaru varēs izbaudīt sēžot pie galdiņiem, un malkojot glāzi burvīga šampanieša no Torley.

Vietas pie galdiņiem (ar glāzi šampanieša):
10,- eiro (uz koncertu un balli)
Balkonā : 7,- un 5,- eiro

Vakara turpinājumā no plkst.22.30 balle
ar A.Auzānu un grupu "GRUPA"
Ieeja : 6,- eiro

Darbosies kafejnīca.
Biļešu iepriekšpārdošana veikalā "Šlipse"
Sīkāka informācija par pasākumu pa tel.29373185 - Inta
 

Dziesmas Tev un man, mums visiem kopā un ikvienam šīs pasaules iemītniekam. Pavisam tuvu, sildoties sveču gaismā, dvēseliskā tuvībā ar katru koncerta klausītāju - tā ir Ata Auzāna jaunā, akustiskā koncertprogramma "Sirds dziesmas". Sirsnīgi, smeldzīgi un romantiski. Par dzīvi un mīlestību, dabīgi dzīvā skanējumā.

Akordeonu spēlēs un dziedās Atis Auzāns, pie klavierēm - Jānis Lemežis, perkusijas - Nelli Bubujanca. Vakaru koncerta apmeklētāji varēs izbaudīt sēžot pie galdiņiem, Lienes Lacbergas rokām darināto sojas vaska sveču gaismā malkojot glāzi burvīga šampanieša no Torley.

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads