13. septembris – TĒVU DIENA!
Piektdiena, 11 septembris 2015 09:08

13. septembrī plkst. 14.00 Aizputes Kultūras namā un pie Aizputes Kultūras nama

 Tēvu dienas pasākums „ES TEVI MĪLU, TĒTI!”

  • radošās darbnīcas,
  • dažādas jautras un aizraujošas aktivitātes un pārsteigumi tēviem kopā ar bērniem
  • animācijas piedzīvojumu filmu demonstrācija
  • ērmriteņu izstāde

Aicinām piedalīties pasākumā tēvus kopā ar bērniem, bet māmiņas aicinām līdzjutējos.

Tēvu dienā varēs apskatīt un izbraukt ar ērmriteņiem!

13. septembrī, laikā no plkst. 14.00 Aizputē, Kultūras nama laukumā visiem interesentiem būs iespēja apskatīt un izbraukt ar  ērmriteņiem. Šo iespēju ikvienam piedāvās biedrība „Radi vidi pats” / Liepāja / un biedrība „Kreicbike” / Rīga / ar Baltijā labāko ērmriteņu izgatavotāja Gata Kreicberga piedalīšanos. Pasākumā tiks prezentēti ērmriteņi ar kuriem būs iespēja izbraukt un būs arī tādi, kurus varēs tikai apskatīt - tandēmi, saliekamie riteņi, ritenis bez ķēdes, vienriteņa ritenis, četrriteņu ritenis un citi interesanti modeļi, Pie katra riteņa varēs iegūt informāciju par tā autoru un velosipēda savdabību.

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads