No 7. – 9. augustam atkal ”SVĒTKI IENĀKS PILSĒTĀ !”
Svētdiena, 05 jūlijs 2015 15:45

 Vasara ir bagāta ar dažādiem pasākumiem – svētkiem, brīvdabas koncertiem , festivāliem …… un arī viena no vecākajām Kurzemes pilsētām Aizpute, šogad no 7. – 9. augustam svinēs savas Pilsētas svētkus.

Ikdienas steigā mēs bieži nepamanām – cik skaistā vietā un laikā  dzīvojam. Cilvēki nāk un iet, bet lietas paliek un pārdzīvo gadu simtus un apvij šo vietu ar seniem nostāstiem, teikām….. Pilsētas svētki aizputniekiem un pilsētas viesiem gatavo daudz dažādas interesantas un aizraujošas aktivitātes, koncertus. Svētku programma būs plaša un daudzveidīga, katrs pats varēs izvēlēties sev tīkamu nodarbi, sev interesējošus pasākumus un izklaides.

„Svētki ienāks pilsētā” ar….

grupu „GREY VELVET TRIO”, „AC/DC TRIBUTE LT”, „KOKMUIŽAS MUZIKANTI”, „TRANSLEITERI”, TOMS BOKUMS & DRAUGU, „ON MY WAY”, deju kolektīvu, Tukuma Pūtēju orķestra, Kazdangas pūtēju orķestra „Kazdanga”, Aizputes novada vokālistu konkursa „Dziedātprieks 2015” dalībnieku koncertiem, izstādi Aizputes novadpētniecības muzejā, Čuguna Simpoziju, 5. Mētras Mājas draugu plenēru, „Ideju Mājas „ jauniešu aktivitātēm, senioru festivālu „Tēvu tēvi laipas meta”, zaļumballi ar grupu „VĒJA RADĪTIE”, diskotēku, Pilsētas svētku gājienu, Lielo sporta dienu, tūrisma orientēšanās sacensībām, atrakcijām lieliem un maziem, lidmodeļu paraugdemonstrējumiem, šovu un sacensībām, lustīgu andeli, skaistiem puķu dekoriem, kas pilsētu ietērps svētku rotā un Tebras upi, kura svētku vakarā, gaismas un mūzikas valdzināta, iemirdzēsies noslēpumainās mirdzuma ugunīs….. un vēl daudz un dažādas aktivitātes.

7. augustā ikviens aizputnieks, pilsētas viesis ir aicināts rotāt pilsētas laukumus, veidojot ziedu kompozīcijas, ziedu paklājus. Šajos ziedu mākslas darbos aicināti iesaistīties visi – iestādes, uzņēmumi, saloni, veikali, ģimenes, draugu grupas, klasesbiedri un tuvākie kaimiņi ar savām idejām un līdzpaņemtajiem ziediem.

Sakopsim un saposīsim savus namus, durvis un lieveņus , ēku skatlogus ar ziediem, lai iepriecinātu sevi, lai ietērptu mūsu pilsētu svētku rotā!

8. augustā aicinām uzņēmējus, iestādes, visus aktīvos aizputniekus un pilsētas viesus, Aizputes novada iedzīvotājus piedalīties Aizputes Pilsētas svētku gājienā!

Svētki būs svētki visiem, katram pašam sevī jāatrod un jārada tā īpašā sajūta – svētku sajūta.

Uz tikšanos Aizputes Pilsētas svētkos!

Aizputes novada kultūras vadītāja Sanda Zālīte

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads