Aizputes deju kolektīvi dosies uz skati Nīcā
Ceturtdiena, 19 marts 2015 15:24

Liepājas deju apriņķa dejotāji, sestdien, 21. martā tiksies Nīcas KN, lai izdejotu ikgadējo deju skati. Skatē piedalīsies 23 Liepājas deju apriņķa deju kolektīvi - vidējās paaudzes, jauniešu un senioru deju kolektīvi.

Deju skati vērtēs - Deju svētku virsvadītāja, Tukuma novada deju kolektīvu virsvadītāja, horeogrāfe, TDA "Svīta" vadītāja Zanda Mūrniece, Deju svētku virsvadītāja, horeogrāfe un Mārupes vidējās paaudzes deju kolektīva "Mārupieši" vadītāja Gunta Skuja, TDA "Gatves" mākslinieciskā vadītāja Gunta Raipala, Vairākkārtējs Deju svētku virsvadītājs un to lielkoncerta  mākslinieciskais vadītājs, horeogrāfs un dejas pedagogs, tautas deju ansambļa "Teiksma" mākslinieciskais vadītājs Jānis Ērglis, horeogrāfs un dejas pedagogs. Vairākkārtējs Deju svētku virsvadītājs un to lielkoncerta mākslinieciskais vadītājs, tautas deju ansambļa "Līgo" mākslinieciskais vadītājs, Liepājas deju apriņķa virsvadītājs Jānis Purviņš

Nīcas KN, žūrijas priekšā stāsies Aizputes KN VPDK „Kurzemnieks ” , senioru deju kolektīvs „ Misiņš ”,  kolektīvu vadītāja Inta Rudzīte.

Novēlam saviem dejotājiem, vadītājai, raitu un vieglu deju soli, izturību un pacietību!

Aizputes novada kultūras vadītāja Sanda Zālīte

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads