Valda Vikmaņa 100 gadu jubilejas koncerts
Trešdiena, 28 janvāris 2015 17:45

„Dzīve nav līdzena kā ūdenszāle. Ja tu esi lejā, būs vilnis, kas sitīs atkal augšā. Tikai pacietību, tādu spītīgu pacietību pagaidīt. Tā ir vienkārša gudrība …” – V. Vikmanis

Valdis Vikmanis (25.01.1915.-20.12.2011.) – gaiša un izcila personība, cilvēks, kurš sevi nevarēja iedomāties bez mūzikas un citus mudināja uz dziļāku mūzikas atklāsmi.

Sestdien, 31. janvārī, pulksten 16.00 Aizputes kultūras namā notiks Maestro Valda Vikmaņa 100 gadu jubilejas koncertu cikla "Sava mūža diriģents Valdis Vikmanis" koru koncerts "Dziesma".

Koncertā piedalīsies Aizputes pilsētas jauktais koris “Kurzeme” (diriģente Vineta Snipke), Cīravas pagasta jauktais koris (diriģente Sintija Pīrāga), Grobiņas pilsētas jauktais koris “Vēl” (diriģente Anita Elere), Kazdangas pagasta jauktais koris (diriģents Artis Ābele), Vaiņodes jauktais koris (diriģente Ilze Balode), Durbes sieviešu koris “Durbe” (diriģents Renārs Juzups), Nīcas sieviešu koris (diriģente Līga Amerika-Ansiņa), Pāvilostas sieviešu koris “Sīga” (Liene Breča), Priekules sieviešu koris (diriģente Gunta Vite), Nīcas vīru koris (diriģents Jēkabs Ozoliņš), soliste Mārīte Lazdāne, koncertmeistare Līga Elere un Kazdangas pūtēju orķestris (diriģents Guntis Simanovičs). Koncerta mākslinieciskā vadītāja Ilze Valce.

“Lūgsim, lai mūsu acis būtu redzīgas un nepazustu prāta skaidrība par to, ka vienīgā vieta, kur mēs īsti esam vajadzīgi, ir mūsu valsts, mūsu Latvija,” – lai šie Valda Vikmaņa vārdi kalpo par vadmotīvu  mūsu ikdienai.

 

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads