Ziemassvētku apsveikums
Pirmdiena, 29 decembris 2014 14:05

Ziemassvētki ir laiks, kad klusa, gaiša diena nāk, kad eglītēs iemirdzas sveču liesmas, kad virmo valgo skuju smārds un skan melodija "Klusa nakts, svēta nakts". Tas ir laiks, kad darba steigā pierimst rokas un sejās pavīd priecīgs smaids.

Ziemassvētku laikā pasaule pārvēršas brīnumu pilna, un nav lielu un sīku domu, ja tās ir par gaismu. Ja tās skrien gaismas, siltuma un mīlestības virzienā. Apstājies ikdienas steigā, apstājies tieši zem zvaigžņu pielietas debess un ļaujies mieram. Mirklīti ļaujies Lielai Bezgalībai!

Kad zemi apmirdz Ziemassvētku zvaigznes,
Lai mūsu sirdīs iemājo balts prieks,
Lai vēji visas bēdas projām aiznes
Un pats sev nejūties kā parādnieks.
Lai mūžam staro Ziemassvētku zvaigznes
Un zemei pāri baltu mieru lej,
Ar klusinātu dziesmu gaismu atnes
Un visās sirdīs mīlestību sēj.

Lai Ziemassvētku prieks valda katrā no mums, lai sirds siltums sasilda ikvienu, ko satiekam savā ceļā, lai acis saskata gaišumu, kas paveras, dāvājot tikai labu, lai skaistus svētkus piedzīvojam un izbaudām kopā ar saviem tuvajiem un mīļajiem un lai Jaungada brīnums vispirms notiek mūsos...

Lai Jaunā gadā nezūd apņēmība radīt brīnumus, piepildīt sapņus, īstenot mērķus un saglabāt ticību, ka vispirms mēs katrs pats par sevi un tad visi kopā esam spējīgi paveikt lielas lietas, kas pārsteidz un iepriecina mūs pašus un citus.

Lai Ziemassvētku vakars atnāk kluss un mierīgs, bet Jaunā gadā saule zelta graudus katrā dienā sēj!

Aizputes novada kultūras, muzeju, bibliotēku darbiniekiem, pašdarbības kolektīvu vadītājiem, dalībniekiem un visiem novadniekiem novēl

Aizputes novada kultūras vadītāja Sanda Zālīte

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads