Pāvilostas ceļojošā izstāde Cīravā
Otrdiena, 25 novembris 2014 15:09

No 24.novembra Cīravas pagasta pārvaldes zālē skatāma izstāde “Pāvilosta fotogrāfijās”. Izstāde ar 14 krāsu fotogrāfijām ir tapusi ar Kurzemes kultūras pārvaldes projekta konkursa atbalstu, darbu autori ir Pāvilostas un tās apkārtnes ļaudis, kuriem patīk fotografēt.

Pāvilostas novada TIC jau vairākus gadus rīko foto konkursu “ Pāvilostas novads”, kā rezultātā ir uzkrājušies daudz interesantu darbu. Atlasot labākos, tika izveidota šī izstāde – veltījums pilsētas 135 gadu jubilejā.

Izstāde “Pāvilosta fotogrāfijas” ir veidota kā ceļojošā izstāde, kuras mērķis popularizēt savu pilsētu Kurzemes reģiona bibliotēkās. Tā jau ir pabijusi Grobiņas pilsētas bibliotēka, bet līdz 23.decembrim ar pāvilostnieku darbiem varēs iepazīties cīravnieki.

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads