Aizputes televīzija

Aizputes TV
Adrese:
Avotu iela 2, Aizpute, LV 3456
Mob. tel.  26532191
e-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

SIA Aizputes TV valdes locekle – Selga Dreimane

Oficiālais kanāls internetā: https://www.youtube.com/user/aizputestv

Aizputes televīzijas izveidošanas iniciators Viktors Mironovs, kurš vienlaicīgi piedalījās un darbojās  Liepājas TV.

Oficiāli Aizputes televīzija Uzņēmumu reģistrā ar Pilsētas domes lēmumu, reģistrēta 1991.gada 6.decembrī. Sākotnēji tā darbojas kā producentu grupa, kas savus veidotos sižetus un raidījumus gatavoja „Kurzemes TV sabiedrībai” Liepājā, kā arī Latvijas TV.

Pateicoties sadraudzības pilsētai Švercenbahai, 2000.gada sākumā Aizputes televīzija saņēma šveiciešu dāvinājumu – raidītāju. Līdz ar to televīzijas vēsturē sākās jauns posms.

Kopš 2000.gada Aizputes televīzija ir pilntiesīga raidorganizācija, kas raida 37 dm kanālā.

Aizputes TV mērķis – operatīvi sniegt objektīvu un visaptverošu informāciju par notikumiem Aizputē, Liepājas rajonā, kā arī Latvijā, ārvalstīs, ievērojot demokrātijas un vārda brīvības principus.

*Aizputes TV raidījumi LTV 7. Kanālā skatāmi Virszemes televīzijā visā Kurzemē, atbilstoši apraides zonu sadalījumam, šādos raidlaikos:
no Kuldīgas raidītāja : Ceturtdienās pl. 22:40, atkārtojums piektdienās pl. 6:45 un 13:00;
no Liepājas raidītāja: Otrdienās pl. 22:40, atkārtojums trešdienās pl. 6:45 un 13:00.
Tiem, kas neskatās vai neredz  Aizputes TV raidītos sižetus un citus radošos darbus, tos var redzēt internetā: Aizputes novada mājas lapā vai arī www.youtube.com/user/aizputestv.

*Aizputes TV svarīgākās ziņas no Liepājas un bijušā Liepājas rajona novadiem katru nedēļu LTV1 „Novadu ziņās”.

Lūgums būt atsaucīgiem un savlaicīgi informēt par gaidāmajiem notikumiem, pasākumiem, interesantiem, uzņēmīgiem cilvēkiem, par visu, kas interesants un nozīmīgs katrā pagastā! Tel. 29532191 vai e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

*Aizputes TV  izgatavo reklāmas klipus, prezentācijas filmas par uzņēmumiem, iestādēm, projektiem, pašdarbības kolektīviem, pilsētām, pagastiem, dažādiem pasākumiem.....

*Aizputes TV veic ne tikai dažādu pasākumu profesionālu filmēšanu, bet arī  apskaņošanu un gaismošanu   (t.sk. video projekcijas).

Aizputes TV – tā ir profesionāla komanda ar  pozitīvu skatījumu uz lietām un cilvēkiem.

Zvani droši un par visu vienosimies
t. 29532191 vai e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads