Kalvenes kultūras nams

Kalvenes kultūras nams
Adrese:
Skolas ielā 3, Kalvenes pagasts, Aizputes novads, LV – 3443
Fakss: 63497174
e-pasts - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
Kultūras nama vadītāja Daiga Freimane, tel. 29435648

Kalvenes kultūras nams

Kalvenes kultūras nama darbība ir vērsta uz kultūras pamatvērtībām – kultūrvēsturisko mantojumu, tradīcijām, kultūrvides attīstību. Viens no galvenajiem uzdevumiem ir piedāvāt daudzveidīgus un kvalitatīvus kultūras pakalpojumus, saglabāt kultūras daudzveidību, veidot labvēlīgu vidi jaunradei, sociālajai līdzdalībai un mūžizglītības procesam.

Kultūras nams sadarbojas ar novada kultūras un izglītības iestādēm, pārvaldes administrāciju.

Kultūras namā ir lielā zāle, kas paredzēta 110 skatītāju vietām un telpas pulciņu nodarbībām.

Tā ir vieta dažādiem semināriem, kursiem, izstādēm, konferencēm un informatīvām sanāksmēm, kā arī ģimeņu tradīciju norisēm. Kultūras nams ir vieta, kur kopā pulcēties svētkos, lai atskatītos uz saviem sasniegumiem, suminātu savus labākos ļaudis, smeltos tautas kultūras vērtības tematiskos pasākumos un kopā atpūstos un smeltu spēkus jauniem darba cēlieniem. Kultūras nama kolektīvs priecājas par ikvienu savu apmeklētāju, kas vienmēr ir mīļi gaidīts!

Kultūras namā 2017. / 2018. gada sezonā darbojas šādi kolektīvi

Sieviešu vokālais ansamblis „Noskaņa”, vadītāja Daiga Ozola.

Kalvenes pagastā ir senas dziedāšanas tradīcijas. 2013. gadā sieviešu ansamblis svinēja savu 55.pastāvēšanas jubileju. Laika gaitā ir nomainījušies dalībnieki, vadītāji, bet dziedāt prieks vēl joprojām nav zudis. Sieviešu vokālā ansambļa "Noskaņa" misija ir ar savu dziedāšanu iepriecināt klausītājus Kalvenes pagastā, Aizputes novadā un arī ārpus sava novada robežām Tā mērķis ir vokālo ansambļu muzicēšanas tradīciju saglabāšana un tālāk attīstība. 2018. gadā Liepājas koru apriņķa vokālo ansambļu skatē iegūta 1. pakāpe. Nodarbības notiek trešdienās no plkst. 17.00.

Dramatiskais kolektīvs „Nebēda”, vadītāja Daiga Freimane.

Kolektīvs dibināts 2007. gadā. Dramatiskā kolektīva misija ir sniegt prieka, pārdomu un mīlestības pilnus mirkļus sava novada iedzīvotājiem, ciemiņiem, kā arī godam pārstāvēt savu pagastu citos Latvijas novados! Ar savu darbību Kalvenes dramatiskais kolektīvs atbalsta vietējo kultūras dzīvi, padarot to daudzveidīgāku, bagātāku. Teātris – tas ir sirds aicinājums, kam atsaucas tie, kas to dzird! Mēģinājumi notiek trešdienās no plkst.19.00

Bērnu deju kopa, vadītāja Liene Krūmiņa.

Pulciņš dibināts 2012. gada rudenī. To apmeklē bērni vecumā no 3 līdz 10 gadiem.

Pulciņa uzdevums ir veidot bērnos interesi par iepazīšanos ar latviešu folkloru – tautasdziesmām, tautas dejām un rotaļām. Pulciņā ir iespēja attīstīt ar deju saistītās iemaņas. Nodarbībās bērni apgūst ritma izjūtu, uzlabo fizisko sagatavotību, attīsta muzikalitāti un spēju improvizēt. Apmeklējot pulciņu bērnā veidojas ES apziņa, kuras pamatā ir bērnu rīcības, vēlmju un interešu apzināšanās aktīvā darbībā. Pulciņā darbojas 22 bērni. Nodarbības notiek otrdienās no plkst.18.00.

HIP – HOP dejas skolas vecuma bērniem - Vadītāja Ieva Kronberga.

Deju pulciņš darbojas kultūras namā ceturto sezonu. Deju grupā darbojas 9 bērni vecumā no 10 gadiem. Kopā paspējuši jau sadraudzēties, sadejoties un iepazīties ar lielisko un interesanto deju pasauli. Deju nodarbības notiek pirmdienās no plkst.17.00

Hip – hop dejas pirmsskolas vecuma bērniem – Vadītāja Ieva Kronberga

Deju pulciņš darbojas kultūras namā 2. sezonu. Aktīvi tajā darbojas 9 bērni. Pulciņā tiek dota iespēja apgūt dažādus deju stilus, attīstīt fiziskās prasmes un atrast jaunu iedvesmu dejai.

Radošo darbu pulciņš – Vadītāja Inga Zariņa

Pulciņš darbojas kultūras namā otro gadu. Pulciņa mērķis ir veicināt radošo spēju attīstību. Caur zināšanām, ko iegūst apmeklējot pulciņa nodarbības, ikviens var iemācīties atklāt sevi kā radošu, daudzpusīgu, atjautīgu un sociāli aktīvu personību.

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads