Karjeras izglītības aktualitātes
Karjeras nedēļa ”ES BŪŠU darba tirgū”
Piektdiena, 11 novembris 2016 14:41

 Karjeras nedēļa ir ikgadējs pasākumu cikls, kura laikā jauniešiem ir iespēja iepazīt un plānot savu nākotnes nodarbošanos, tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem.

Arī šogad mūsu novada skolu jauniešiem karjeras nedēļas ietvaros­ tika organizēta karjeras diena Aizputes vidusskolā.

Tās mērķis aktualizēt savlaicīgas un apzinātas tālākās izglītības un karjeras izvēles nozīmi veiksmīgas personiskās dzīves veidošanā. Kā teica viens no filmas varoņiem: ,,Cik labi esam mēs, tik laba ir valsts”. Ļoti patiesi vārdi.

Lasīt tālāk...
 
Piesakies vidusskolēnu Projektu vadības čempionātam 2016
Trešdiena, 07 septembris 2016 09:51

 
Karjeras diena Aizputes novadā
Otrdiena, 20 oktobris 2015 13:53

Jau ceturto gadu pēc kārtas valstī tiek organizēta Karjeras nedēļa. Tās mērķis ir palīdzēt jauniešiem izzināt savas karjeras iespējas, veicināt uzņēmību un motivāciju mācīties un izvēlēties nākamo profesiju un izglītības ceļu atbilstoši savām spējām, interesēm un iespējām. Šogad Karjeras nedēļas moto ir “Atver profesijas durvis

Lasīt tālāk...
 
Aizputes skolēni piedalās jūrniecības konkursā „Enkurs – 2015”
Otrdiena, 28 aprīlis 2015 11:54

 Aizputes vidusskolas skolēni katru gadu skolotājas Guntas Vīdneres vadībā piedalās Latvijas Jūras akadēmijas organizētajā konkursā vidusskolēniem ENKURS. Konkurss notiek divās kārtās. Pavisam tiek organizētas trīs atlases. No katras atlases kārtas četras komandas tiek finālā – kopā 12 komandas. 11.aprīlī Aizputes vidusskolas komanda piedalījās konkursa pirmajā kārtā un ieguva 3.vietu, tas nozīmē, iespēju piedalīties finālā. Atlases kārtā, kura notika Daugavas krastā jūrnieku apmācības centrā „ Lapa”, skolēniem bija jāveic 6 uzdevumi: jāsniedz pirmā medicīniskā palīdzība (autoavārija), jādemonstrē veiklība ugunsdzēsības stafetē, jāglābj slīkstošs cilvēks ūdenī, jāvada motorlaiva un jāairē, kā arī jāsacenšas virves vilkšanā. Aizputnieki 1.vietu ieguva stafetē un virves vilkšanā; labus rezultātus uzrādīja airēšanā un motorlaivas vadīšanā, kopsummā paliekot trešie.

Lasīt tālāk...
 


Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads