Meklēšana

kulturaspasakumi

visit aizpute

Nekustamā īpašuma nodoklis

Sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām, portālā www.epakalpojumi.lv iedzīvotājiem tiek piedāvāts elektroniskais pakalpojums – Nekustamā īpašuma nodoklis.

E-iespējas

ideju maja

Aizputes TV

Latvijas Vēstnesis

Sadarbībā ar "Latvijas Vēstnesis", piedāvājam Jums dažu noderīgu publikāciju izlasi.

Rakstus skatīt šeit

Deju grupu sadraudzības pasākums Tumes Kultūras namā
Otrdiena, 17 aprīlis 2012 09:04

Interesants deju grupai „Reitings” bijis 10.marta pieaugušo deju grupu sadraudzības pasākums „Tik dēļ jums, daiļās dāmas” Tumes Kultūras namā. Šajā pasākumā piedalījās tikai sieviešu deju grupas. Festivāls notika otro reizi, un tajā dejoja 8 sieviešu grupas no Talsiem, Ventspils, Bauskas, Dobeles un Aizputes. Skatītāju simpātijas izpelnījās mūsu grupas dejotājas Andras Skudras iestudētā deja. „Reitings” izcēlās ar deju dažādību, un Valda Drulle saņēma Mazās Zvaigznītes nomināciju par ieguldīto darbu grupas attīstības veicināšanā.

Aizputes novada dome 2014 . Visas tiesības aizsargātas.