Meklēšana

ideju maja

Aizputes TV

Latvijas Vēstnesis

Sadarbībā ar "Latvijas Vēstnesis", piedāvājam Jums dažu noderīgu publikāciju izlasi.

Rakstus skatīt šeit

Sabiedriskā apspriešana par tirdzniecības novietnes būvniecību Aizputē

Aizputes novada dome informē, ka no šā gada 8. decembra līdz 2016. gada 11. janvārim varat iepazīties ar plānotās tirdzniecības novietnes Aizputes pilsētā diviem vizualizācijas variantiem.

2016. gada 11. janvārī plkst. 17:00 Aizputes novada domes sēžu zālē norisināsies sabiedriskā apspriešana par plānoto darbību - tirdzniecības novietnes būvniecību Aizputes pilsētā.

Ierosinājumus lūdzam iesniegt pašvaldībā. Neskaidrību gadījumā sazināties ar Būvvaldes vadītāju Inetu Butāni tālr. 63459149 vai Attīstības nodaļas vadītāju Gitu Sedolu tālr. 63459145.

Pielikums 1
Pielikums 2
Pielikums 3
Pielikums 4

Deju grupu sadraudzības pasākums Tumes Kultūras namā
Otrdiena, 17 aprīlis 2012 09:04

Interesants deju grupai „Reitings” bijis 10.marta pieaugušo deju grupu sadraudzības pasākums „Tik dēļ jums, daiļās dāmas” Tumes Kultūras namā. Šajā pasākumā piedalījās tikai sieviešu deju grupas. Festivāls notika otro reizi, un tajā dejoja 8 sieviešu grupas no Talsiem, Ventspils, Bauskas, Dobeles un Aizputes. Skatītāju simpātijas izpelnījās mūsu grupas dejotājas Andras Skudras iestudētā deja. „Reitings” izcēlās ar deju dažādību, un Valda Drulle saņēma Mazās Zvaigznītes nomināciju par ieguldīto darbu grupas attīstības veicināšanā.

Aizputes novada dome 2016 . Visas tiesības aizsargātas.