Meklēšana

ideju maja

Aizputes TV

Latvijas Vēstnesis

Sadarbībā ar "Latvijas Vēstnesis", piedāvājam Jums dažu noderīgu publikāciju izlasi.

Rakstus skatīt šeit

Sabiedriskā apspriešana par tirdzniecības novietnes būvniecību Aizputē

Aizputes novada dome informē, ka no šā gada 8. decembra līdz 2016. gada 11. janvārim varat iepazīties ar plānotās tirdzniecības novietnes Aizputes pilsētā diviem vizualizācijas variantiem.

2016. gada 11. janvārī plkst. 17:00 Aizputes novada domes sēžu zālē norisināsies sabiedriskā apspriešana par plānoto darbību - tirdzniecības novietnes būvniecību Aizputes pilsētā.

Ierosinājumus lūdzam iesniegt pašvaldībā. Neskaidrību gadījumā sazināties ar Būvvaldes vadītāju Inetu Butāni tālr. 63459149 vai Attīstības nodaļas vadītāju Gitu Sedolu tālr. 63459145.

Pielikums 1
Pielikums 2
Pielikums 3
Pielikums 4

Aizputes novada rokdarbnieces un amatnieki!
Trešdiena, 25 janvāris 2012 12:35

Aizputes novada rokdarbnieces un amatnieki, laiks sarosīties izstādei!

Izvērtējot aizvadītā gada lielo atsaucību un interesi par novada iedzīvotāju rokdarbu izstādi, Aizputes novadpētniecības muzejs arī šogad aicina atsaukties rokdarbnieces un amatniekus, iesniedzot savus darinājumus kopizstādei „Par prieku sev un citiem”.

Izstādes atklāšana plānota 13. aprīlī, bet darbiņus muzejā gaidīsim jau aprīļa sākumā. Lažas, Kalvenes, Kazdangas, Cīravas un Aizputes pagastu iedzīvotāji savus darinājumus var nodot arī saviem pagasta kultūras darbiniekiem, kas parūpēsies par to nonākšanu Aizputē.

Rokdarbu izstāde savus apmeklētājus priecēs līdz 16. maijam. Ceram uz novada iedzīvotāju atsaucību un ticam, ka kopīgiem spēkiem mums izdosies sarūpēt prieku un pārsteigumu pašiem sev un citiem.

Aizputes novada dome 2016 . Visas tiesības aizsargātas.