Meklēšana

ideju maja

Aizputes TV

Latvijas Vēstnesis

Sadarbībā ar "Latvijas Vēstnesis", piedāvājam Jums dažu noderīgu publikāciju izlasi.

Rakstus skatīt šeit

Sabiedriskā apspriešana par tirdzniecības novietnes būvniecību Aizputē

Aizputes novada dome informē, ka no šā gada 8. decembra līdz 2016. gada 11. janvārim varat iepazīties ar plānotās tirdzniecības novietnes Aizputes pilsētā diviem vizualizācijas variantiem.

2016. gada 11. janvārī plkst. 17:00 Aizputes novada domes sēžu zālē norisināsies sabiedriskā apspriešana par plānoto darbību - tirdzniecības novietnes būvniecību Aizputes pilsētā.

Ierosinājumus lūdzam iesniegt pašvaldībā. Neskaidrību gadījumā sazināties ar Būvvaldes vadītāju Inetu Butāni tālr. 63459149 vai Attīstības nodaļas vadītāju Gitu Sedolu tālr. 63459145.

Pielikums 1
Pielikums 2
Pielikums 3
Pielikums 4

Informatīvi dokumentālais raidījumu cikls „Latvijas stāsti”
Otrdiena, 15 novembris 2011 17:14

Informatīvi dokumentālo raidījumu ciklu „Latvijas stāsti” LTV7 ne- virszemes apraides reģionālajā slejā veido arī Aizputes TV

Ceturtdien,17.novembrī pl. 22:10 ar atkārtojumu 18.novembrī pl.12:30 LTV 7 ne-virszemes apraidē (satelīts, Lattelecom interaktīvā tv) būs skatāms  Aizputes TV sagatavotais 45 minūšu raidījums „Cilvēki, darbi, tradīcijas Lejaskurzemē”.

Pirmajā raidījumā redzēsiet: *Kas tas tāds Kalētu Priediens? *Kā saglabāt Papes Ķoņu ciemu? *Kazdangas fizkolektīva vēstures lappuses* Rudens zivju talka Kazdangā.

Tā kā raidījums ir informatīvi dokumentāls un to varēs redzēt visā Latvijas teritorijā, tad mūsu uzdevums pastāstīt un parādīt pašu interesantāko un savdabīgāko par Lejaskurzemi.

Līgums ar Latvijas televīziju noslēgts līdz šā gada beigām par trīs raidījumu veidošanu.

Nākamie Aizputes TV 45 minūšu raidījumi ne- virszemes apraidē būs skatāmi 15.un 29.decembrī.

Aizputes TV ik nedēļas raidījumi LTV7 virszemes apraidē (tie, kas skatās televīziju ar dekoderu) kā jau ierasts no Kuldīgas raidītāja ceturtdienās pl. 22:40, atkārtojums piektdienās pl.13; no Liepājas raidītāja otrdienās pl. 22:40, atkārtojums trešdienās pl.13.

Visus sižetus un raidījumus var noskatīties arī internetā:www.youtube.com/user/aizputestv

SIA „Aizputes TV”valdes locekle
Selga Dreimane, t.26532191

Aizputes novada dome 2016 . Visas tiesības aizsargātas.