Par attālināto pakalpojumu sniegšanu

Aizputes novada dome pakalpojumus sniedz daļēji attālināti. Aicinām iedzīvotājus iesniegumus iesniegt elektroniski - parakstot ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot uz Aizputes novada domes e-pastu dome@aizpute.lv vai autorizējoties ar internetbankas rīkiem portālā www.latvija.lv un izmantojot e-pakalpojumu "Iesniegums iestādei", vai arī rakstīt iesniegumu ar roku un atsūtīt to pa pastu.

Sveicam Lāčplēša dienā!
Trešdiena, 11 novembris 2020 16:39

Aizputes novada dome sveic iedzīvotājus Lāčplēša dienā!

IMG 7418 Medium

Aizputes novada domes priekšsēdētājs Juris Grasmanis un priekšsēdētāja vietnieks Andris Jankovskis novieto ziedus pie Lāčplēša Kara ordeņu kavalieru piemiņas stēlām Misiņkalnā.

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju, šogad nenotiks jau par labu tradīciju kļuvušais Lāčplēša dienas lāpu gājiens Aizputē. Godinot Latvijas brīvības cīnītājus, Aizputes novada dome aicina iedegt piemiņas svecītes savās mājās ģimenes lokā.

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads