Par attālināto pakalpojumu sniegšanu

Aizputes novada dome pakalpojumus sniedz daļēji attālināti. Aicinām iedzīvotājus iesniegumus iesniegt elektroniski - parakstot ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot uz Aizputes novada domes e-pastu dome@aizpute.lv vai autorizējoties ar internetbankas rīkiem portālā www.latvija.lv un izmantojot e-pakalpojumu "Iesniegums iestādei", vai arī rakstīt iesniegumu ar roku un atsūtīt to pa pastu.

Informācija par iedzīvotāju pieņemšanu Aizputes novada domē
Otrdiena, 06 oktobris 2020 11:22

Aizputes novada domes administrācijā no 05.oktobra līdz – 16.oktobrim tiek pārtraukta apmeklētāju pieņemšanu klātienē, izņemot Dzimtsarakstu nodaļā un Valsts un pašvaldību klientu apkalpošanas centrā un kasei noteikts četru stundu darba laiks.

Kases darba laiks no pirmdienas līdz piektdienai 8:00-12:00.

Aizputes novada dzimtsarakstu nodaļā klātienē var saņemt tikai aktuālos dzimšanas un miršanas fakta reģistrēšanas pakalpojumus, pieteikto laulību reģistrāciju, iepriekš telefoniski sazinoties mob.23116920. Atkārtotus civilstāvokļu aktu reģistrācijas dokumentus (izziņas), var pieteikt attālināti, izmantojot valsts un pašvaldību pakalpojumu portālu www.latvija.lv, vai ar drošu elektronisko parakstu parakstītu pieteikumu sūtīt uz dzimtsarakstu nodaļas e-pastu. Saziņai: 23116920, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Valsts un pašvaldību klientu apkalpošanas centrs strādās kā ierasts Aizputes novada domes darba laikā, taču saistībā ar vīrusa Covid-19 izplatību, aicinām izmantot elektroniskos pakalpojumus, ja ir pieejami derīgi autorizēšanās rīki - internetbanka vai ID karte ar karšu lasītāju.  Ja nepieciešama konsultācija, kā izmantot elektroniskos pakalpojumus, aicinām zvanīt pa tālruni 63448188. Ja nav autorizēšanās rīki, lūgums apmeklēt klientu apkalpošanas centru pa vienam, līdzi ņemot pasi un konta numuru, iepriekš zvanot pa tālruni 63448188.

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads