Par attālināto pakalpojumu sniegšanu

Aizputes novada dome pakalpojumus sniedz daļēji attālināti. Aicinām iedzīvotājus iesniegumus iesniegt elektroniski - parakstot ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot uz Aizputes novada domes e-pastu dome@aizpute.lv vai autorizējoties ar internetbankas rīkiem portālā www.latvija.lv un izmantojot e-pakalpojumu "Iesniegums iestādei", vai arī rakstīt iesniegumu ar roku un atsūtīt to pa pastu.

Dabas procesu pārgājiens Ormaņkalnā
Pirmdiena, 28 septembris 2020 15:55

Noslēdzot vasaras sezonu Aizputes novada Tūrisma informācijas un Mūžizglītības centrs aicina novadniekus piedalīties 2 izzinošos un aktīvos pasākumos, kas norisināsies 10. un 11. oktobrī.

Aizputes novada Tūrisma informācijas un Mūžizglītības centrs sadarbībā ar biologu un ornitologu Ritvaru Rekmani 10. oktobrī plkst. 10:00 aicina uz izzinošu pārgājienu Ormaņkalnā, Aizputē.

Rudens ir laiks, kad dabā augi un dzīvnieki gatavojas ziemai. Zvēri meklē labāko vietu ziemas guļai, putni migrē uz dienvidiem, un augi nomet augļus un iekrāsojas dažādās krāsās. Izzinošajā pārgājienā kopā baudīsim rudeni mežā un ieraudzīsim to, ko ikdienā nevaram novērot.

Pārgājiens zinoša gida - biologa un ornitologa Ritvara Rekmaņa vadībā. Dalībnieku tikšanās pie Aizputes mototrases, plkst. 10:00.
Pārgājiena norises laiks no plkst. 10:00-13:00. Pēc pārgājiena (labu laika apstākļu gadījumā) mazs pikniks pie ugunskura. Lūdzam parūpēties katram par savām uzkodām (ugunskurā cepsim desiņas).

Iepriekšēja pieteikšanās līdz 8. oktobrim pa tālr. 28617307 vai e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .
Pārgājiens ir bezmaksas.

Lūdzam nodrošināties ar laika apstākļiem piemērotu apģērbu un apaviem. Sēņotājiem līdzi jāņem grozs un nazītis, ne sēņotājiem - fotoaparāts.

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads