Par attālināto pakalpojumu sniegšanu

Aizputes novada dome pakalpojumus sniedz daļēji attālināti. Aicinām iedzīvotājus iesniegumus iesniegt elektroniski - parakstot ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot uz Aizputes novada domes e-pastu dome@aizpute.lv vai autorizējoties ar internetbankas rīkiem portālā www.latvija.lv un izmantojot e-pakalpojumu "Iesniegums iestādei", vai arī rakstīt iesniegumu ar roku un atsūtīt to pa pastu.

Aicina saņemt dāvaniņas 2019.gada novada jaundzimušajiem
Pirmdiena, 14 septembris 2020 11:57

Jaundzimuso davaninas

Ģimenes, kuras nebija klātienē 13.septembrī pasākumā "Aizputes novada Ģimeņu diena", jaundzimušo dāvaniņas var saņemt Aizputes novada domē, darba laikā, 16.kabinetā, un no 21.septembra pagasta bērniņi tās varēs saņemt pagasta pārvaldēs.

Informējam, ka tika sveikti bērniņi, kuri dzimuši 2019.gadā un ir deklarēti Aizputes novadā. Šiem bērniņiem tika izsūtīts personīgs ielūgums ierasties uz dāvaniņu saņemšanu.

Ja Jūsu bērniņš ir Aizputes novadā deklarēts un nesaņēmāt ielūgumu, lūgums, sazināties uz epastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads