Par attālināto pakalpojumu sniegšanu

Aizputes novada dome pakalpojumus sniedz daļēji attālināti. Aicinām iedzīvotājus iesniegumus iesniegt elektroniski - parakstot ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot uz Aizputes novada domes e-pastu dome@aizpute.lv vai autorizējoties ar internetbankas rīkiem portālā www.latvija.lv un izmantojot e-pakalpojumu "Iesniegums iestādei", vai arī rakstīt iesniegumu ar roku un atsūtīt to pa pastu.

Aizputes novada Ģimeņu diena
Trešdiena, 19 augusts 2020 14:18

olimpiade

Aicina bērnus un jauniešus piedalīties Jauno uzņēmēju tirdziņā (bērnu tirdziņš ar saviem gatavotiem našķiem, rokdarbiem u.c)
Aicina amatniekus un mājražotājus pieteikties dalībai Zaļajā tirgū.

Pieteikšanās tirdziņam no 1.septembra (29373185)

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads