Par attālināto pakalpojumu sniegšanu

Aizputes novada dome pakalpojumus sniedz daļēji attālināti. Aicinām iedzīvotājus iesniegumus iesniegt elektroniski - parakstot ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot uz Aizputes novada domes e-pastu dome@aizpute.lv vai autorizējoties ar internetbankas rīkiem portālā www.latvija.lv un izmantojot e-pakalpojumu "Iesniegums iestādei", vai arī rakstīt iesniegumu ar roku un atsūtīt to pa pastu.

Aicina biedrības uz otro "Aizputes novada biedrību vakaru"
Trešdiena, 19 augusts 2020 14:01

Cake Decorating Workshop Instagram Post

Lai veicinātu Aizputes novada biedrību iepazīšanās un sadarbības iespējas, tiek aicināti biedrību pārstāvji uz "Aizputes novada biedrību vakaru" 25. augustā, 19:00 Aizputes Kultūras namā, Atmodas iela 16.

Lūgums no katras biedrības ierasties 1-3 biedrus iepriekš piesakoties pie Ances Tīmanes pa telefona nr. 26670756.

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads