Par attālināto pakalpojumu sniegšanu

Aizputes novada dome pakalpojumus sniedz daļēji attālināti. Aicinām iedzīvotājus iesniegumus iesniegt elektroniski - parakstot ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot uz Aizputes novada domes e-pastu dome@aizpute.lv vai autorizējoties ar internetbankas rīkiem portālā www.latvija.lv un izmantojot e-pakalpojumu "Iesniegums iestādei", vai arī rakstīt iesniegumu ar roku un atsūtīt to pa pastu.

Jauniešus aicina piedalīties apmācībās “Aizputes Jaunatnes Akadēmija 2020”
Trešdiena, 12 augusts 2020 12:29

INSTAGRAM   AJA2020 1

Biedrība Attīstības platforma YOU+ no šī gada 17. augusta līdz 21. augustam organizē skolēnu apmācību programmu “Aizputes Jaunatnes Akadēmija 2020”. Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar Aizputes novada domi un Izglītības kvalitātes valsts dienesta īstenoto Eiropas Sociālā fonda projektu Nr. 8.3.4.0/16/I/001 Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai “PuMPuRS”.

 

Dalībai “Aizputes Jaunatnes Akadēmijā 2020” tiek meklēti spējīgi, uzņēmīgi un atraktīvi 8. - 12. klases skolēni, kā arī profesionālo izglītības iestāžu 1. - 4. kursa audzēkņi, kuri ir gatavi pavadīt piecus vakarus iedvesmojošu un panākumus guvušu cilvēku lokā. Šī ir lieliska iespēja iegūt jaunas zināšanas un prasmes, atrast jaunus draugus un domubiedrus.

Apmācības notiks no 17. līdz 21. augustam IDEJU MĀJĀ, Katoļu ielā 5, Aizputē. Dalībnieki piecos vakaros, piedaloties radošajās darbnīcās, grupu darbos un dažādu profesionāļu pieredzes stāstos, izstrādās idejas, kuras spētu padarīt Aizputi par labāku pilsētu. Apmācību noslēgumā komandas prezentēs savas idejas un to prototipus žūrijai, lai iegūtu noderīgas balvas. 

Tāpat jaunieši identificēs sev interesējošās profesionālās ievirzes, atradīs hobijus un ārpusskolas aktivitātes.

Uz šīm apmācībām aicināti 20 jauni aizputnieki (8.-12. klases skolēni un profesionālo izglītības iestāžu 1.-4. kursa audzēkņi).

Pieteikšanās: https://forms.gle/1sKukSaNGKsuE714A

Šo projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/l/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanai” (PuMPuRS)

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads