Par attālināto pakalpojumu sniegšanu

Aizputes novada dome pakalpojumus sniedz daļēji attālināti. Aicinām iedzīvotājus iesniegumus iesniegt elektroniski - parakstot ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot uz Aizputes novada domes e-pastu dome@aizpute.lv vai autorizējoties ar internetbankas rīkiem portālā www.latvija.lv un izmantojot e-pakalpojumu "Iesniegums iestādei", vai arī rakstīt iesniegumu ar roku un atsūtīt to pa pastu.

Iznākusi augusta "Aizputes Avīze"
Pirmdiena, 03 augusts 2020 09:55

Aizputes Avize 122

No šodienas, 3.augusta, jauno "Aizputes Avīzi" iespējams lasīt elektroniski  šeit: http://www.aizputesnovads.lv/attachments/article/53/Avize_Nr122.pdf, kā arī saņemt drukātā formātā Aizputē un pagastu centros. Avīzes pēdējā lapā - arī pilsētas svētku programma.

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads