Aizputes novada vēsturisko ēku īpašniekiem iespēja pieteikties uz atbalstu
Pirmdiena, 29 jūnijs 2020 11:28

vesturiska eka Aizpute

Aicina pieteikties atbalstam “Par Aizputes novada domes līdzfinansējumu kultūras pieminekļu saglabāšanai Aizputes novadā”. Aizputes novada dome piešķir līdzfinansējumu un sniedz palīdzību vēsturisku, ēku daļu un būvju saglabāšanai un atjaunošanai. Pašvaldības līdzfinansējums tiek noteikts ne vairāk kā 50% apmērā un nepārsniedzot 4000 EUR nesošo konstrukciju atjaunināšanai un nepārsniedzot 2000 EUR citiem darbiem. Par noteikumiem un iesniegšanu vairāk skatīt Saistošajos noteikumos Nr.1. Pieteikumus sūtīt uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai nogādāt personīgi Aizputes novada domē.

NOLIKUMS

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads