Iespēja pieteikties Aizputes novada izglītojamo nometnei “APKĀRT KURZEMES JŪRMALAI”
Otrdiena, 09 jūnijs 2020 14:58

20190715 155455

       Laikā no šā gada 13.līdz 18.jūlijam Ventspils novada Jūrkalnes pagasta kempingā HORTUS norisināsies Aizputes novada domes daļēji finansētā nometne Aizputes novada bērniem un jauniešiem vecumā no 10 līdz 16 gadiem.

     Nometnes pamatmērķis ir radīt bērniem pilnvērtīgu atpūtu un lietderīgu brīvā laika pavadīšanu pēc sevišķos apstākļos pabeigto mācību gadu skolā. Tāpēc nometnes programmā ir iekļauti veselības veicinoši, izglītojoši un praktiski pasākumi kā, piemēram, Kurzemes jūrmalas vēstures izzināšana, priekšstatu veicināšana par piejūras ekosistēmas norisēm, nozīmi un tās saglabāšanu, kā arī sporta un tūrisma pasākumi, ieskaitot pārgājienus un ekskursijas.

       Nometnes vieta izvēlēta ar mērķi, lai panāktu bērniem piemērotu nometnes darbības satura uzdevumu kvalitatīvu izpildi. Svarīgs priekšnoteikums nometnes satura realizēšanā un diennakts romantikas radīšanā ir tas, lai nometne atrastos vietā, kur priežu mežs un upe satiekas ar jūru tās gleznainajā Kurzemes stāvajā krastā Labragā.

   Nometnes programmu realizēs trīs pedagogi.

   Papildus iemaksas nometnes dalībniekam 35 eiro.

Pieteikšanās nometnei pa telefonu 28609866 līdz 1.jūlijam.

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads