Iespēja piedalīties konkursā par Kazdangas vēsturi
Trešdiena, 22 aprīlis 2020 12:13

faktu labirints

Kazdangas muzejs izaicina visus pavadīt šo laiku interesanti un izzinoši, piedaloties muzeja sagatavotajā vēstures faktu labirintā, laikā, kad daudziem nav iespējams iziet no mājas, nenotiek aktīva sabiedriskā dzīve – koncerti, kino, izstādes, muzeju apmeklējums klātienē un kļuvis garlaicīgi.
Anketas beigās lūgums norādīt telefona numuru vai e-pastu, lai var sazināties ar konkursa uzvarētāju un vienoties par balvas saņemšanu. Vairāku pareizu atbilžu gadījumā konkursa uzvarētājs tiks noteikts izlozes kārtībā.
Lai Jums veicas!
Atbildes gaidīs līdz 20. maijam.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdQ0jBg86GyswV5OaAQCLsPCKOmGkB3J4RLffRk2ogp_pdL_A/viewform?usp=sf_link

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads