Iebraucējiem lūdz ievērot pašizolācijas režīmu
Pirmdiena, 23 marts 2020 12:40

social distanting

Aizputes pašvaldības policija informē, ka pagājušā nedēļā tika ziņots par 6 personām, kas neatrodas pašizolācijas režīmā, bet brīvi apmeklē sabiedriskas vietas. Policijas darbinieki veica pārrunas un izteica brīdinājumu konkrētajām personām.
Atgādinām, ka noteikts obligātais pašizolācijas periods 14 dienas attiecas uz atbraukušajām personām no ārvalstīm pēc ārkārtas stāvokļa izsludināšanas. Ir pieļaujama personas iziešana pastaigāties svaigā gaisā nomaļās vietās, ieteicama sejas maskas lietošana.
Neievērojot ārkārtas situācijas noteiktos drošības pārkāpumus, var saņemt sodu. Administratīvo pārkāpumu kodekss paredz naudas sodu fiziskām personām no 10 līdz 700 EUR, juridiskām personām no 140 līdz 2800 EUR. Krimināllikums paredz brīvības atņemšanu uz laiku līdz 1 gadam, īslaicīgu brīvības atņemšanu, piespiedu darbu vai naudas sodu.
Pašvaldības policija aicina iedzīvotājus informēt par šiem pārkāpējiem, zvanot uz 110 vai 26475143, nosaucot šīs personas vārdu, uzvārdu un vēlams atrašanās vai dzīvesvietu. Informācija tiek pieņemta konfidenciāli, neizpaužot ziņotāja identitāti.
AIZPUTES NOVADA PAŠVALDĪBAS POLICIJA AICINA IEDZĪVOTĀJUS BŪT ATBILDĪGIEM UN SAUDZĒT SEVI UN APKĀRTĒJOS!
 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads