Aizputes novada pašvaldības policija informē
Piektdiena, 20 marts 2020 12:13

22153 20180320 132626

Sakarā ar Covid -19 izsludinātajiem ierobežojumiem Aizputes novada pašvaldība ir saņēmusi ziņas par iebraukušajiem tautiešiem, kuri neietur pašizolācijas periodu. Pašvaldības policijas pienākums ir šīs personas brīdināt un ziņot par pārkāpumu Valsts policijai, kas arī ir darīts.

Pašvaldības policija aicina iedzīvotājus informēt par šiem pārkāpējiem uz 110 vai 26475143, nosaucot šīs personas vārdu, uzvārdu un vēlams atrašanās vai dzīvesvietu. Informācija tiek pieņemta konfidenciāli neizpaužot ziņotāja identitāti.

Atbraukušajām personām pēc ārkārtas stāvokļa izsludināšanas ir noteikts obligātais pašizolācijas periods 14 dienas. Ir pieļaujama personas iziešana pastaigāties svaigā gaisā nomaļās vietās, ieteicama sejas maskas lietošana.

Lai mazinātu panikas celšanu, lūgums, neievietot informāciju par pārkāpējiem sociālajos tīklos, bet ziņot Valsts vai pašvaldības policijai.

Neievērojot ārkārtas situācijas noteiktos drošības pārkāpumus, ir iespējams saņemt sodu. Administratīvo pārkāpumu kodekss paredz naudas sodu fiziskām personām no 10 līdz 700 EUR, juridiskām personām no 140 līdz 2800 EUR. Krimināllikums paredz brīvības atņemšanu uz laiku līdz 1 gadam, īslaicīgu brīvības atņemšanu, piespiedu darbu vai naudas sodu.

AIZPUTES NOVADA PAŠVALDĪBAS POLICIJA AICINA IEDZĪVOTĀJUS BŪT ATBILDĪGIEM UN SAUDZĒT SEVI UN APKĀRTĒJOS

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads