SIA “AIZPUTES KOMUNĀLAIS UZŅĒMUMS” KLIENTU IEVĒRĪBAI!
Pirmdiena, 16 marts 2020 11:38

SIA “AIZPUTES KOMUNĀLAIS UZŅĒMUMS” informē par darba organizāciju ārkārtas situācijas ietvaros

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ, SIA “AIZPUTES KOMUNĀLAIS UZŅĒMUMS” (AKU) no šī gada 13. marta līdz 14.aprīlim normatīvajos aktos paredzētās funkcijas un pienākumus veiks attālināti.

Klientu apkalpošana, dokumentu pieņemšana un izskatīšana, ūdens patēriņa skaitītāju rādījumu noziņošana un pieņemšana tiks nodrošināta e-vidē elektroniskā saziņā un pa tālruni. Klientu apkalpošana Aizputē, Kalvenes ielā 2, tiek pārtraukta klātienes apmeklējumiem.

Kontakttālruņi saziņai: (+371) 29183233; (+371) 26494284; (+371) 26534350.

Ūdens patēriņa skaitītāju rādījumu noziņošanai lūdzam izmantot WEBNAMS programmu. Lai varētu reģistrēties WEBNAMS portālā, Jums ir nepieciešams paziņot savu e-pasta adresi uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Izņēmuma gadījumos iespējams vienoties ar AKU darbiniekiem par klātienes tikšanos, tomēr aicinām rūpīgi izvērtēt jebkādu klātienes konsultāciju nepieciešamību un sazināties galvenokārt telefoniski vai elektroniski. Vienošanos par klātienes apkalpošanu un konsultāciju AKU darbinieks un klienta pārstāvis var pieņemt tikai tad, ja uz personām neattiecas lēmumā par ārkārtējo situāciju noteiktie ierobežojumi.

Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai par valstī izsludināto ārkārtējo situāciju un noteiktajiem piesardzības pasākumiem!

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads