SVARĪGA INFORMĀCIJA IEDZĪVOTĀJIEM!
Piektdiena, 13 marts 2020 10:35

PAM 63 page 0001

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš ceturtdien, 12. martā, sasauktajā Krīzes vadības padomes sēdē informēja, ka Latvijā ir izsludināts ārkārtas stāvoklis saistībā ar koronavīrusa izplatību. Ārkārtējā situācija ir spēkā no lēmuma pieņemšanas brīža līdz šī gada 14. aprīlim ar mērķi šajā laikā ierobežot Covid-19 izplatību.

Aizputes novada pašvaldība no 2020.gada 13.marta līdz 14.aprīlim:

• pārtrauc mācību procesa norisi Aizputes vidusskolā un citās mācību iestādēs, pēc brīvlaika nodrošinot mācības attālināti. Vecākiem un skolēniem lūgums sekot līdz informācijai e-klasē.
  • lai apmeklētu pirmsskolas izglītības iestādi, vecākiem 2020. gada 13. martā ir jāiesniedz pirmsskolas izglītības iestādē rakstisks apliecinājums, ka bērns un ģimene nav apmeklējuši Covid-19 skartās valstis vai teritorijas, nav bijis kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai kontaktpersonām un vecākiem nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu;
  • atceļ visus pašvaldības rīkotos kultūras, sporta un citus publiskus pasākumus (pieļaujamas tikai darba sanāksmes);
  • pārtrauc visas interešu izglītības, profesionālās ievirzes izglītības un amatiermākslas norises – treniņus, sacensības, nodarbības, mēģinājumus.
  • Atceļ darbinieku komandējumus dalībai semināros, konferencēs, sanāksmēs u.c.

Aizputes novada dome aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem par savu un līdzcilvēku veselību, ievērojot visus noteiktos Slimību profilakses un kontroles centra ieteikumus!

Tālākā informācija par norisēm sekos. Aicinām iedzīvotājus iespēju robežās vairāk izmantot elektroniski pieejamos pakalpojumus, interesējošos jautājumus skaidrot attālināti, tikai galējas nepieciešamības gadījumā vēršoties iestādēs klātienē.

AIZPUTES NOVADA DOMES PRIEKŠSĒDĒTĀJA RĪKOJUMS

Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.