Sapulcē aicina četru namu īpašniekus izvēlēties apsaimniekotāju
Trešdiena, 11 marts 2020 13:04

IMG 20200310 181928

Vakar, 10.martā, Kultūras namā Aizputes novada domes vadība aicināja sapulcēties četru dzīvojamo māju - Ceriņu ielas 29a un Austrumu 1, dzīvokļu īpašniekus, lai pārrunātu radušos problemātisko situāciju par apkures nodrošināšanu.

Tā kā līdzšinējais siltuma padeves nodrošinātājs SIA “Ceriņzars” ir paziņojis par firmas likvidāciju, ēkām nepieciešams cits risinājums, kā turpināt apkures padevi arī nākamajā sezonā. Ēku katlu māja šobrīd likumiski ir bezīpašnieka manta, ar kuru nav tiesības rīkoties, kamēr to nav pārņēmis kāds cits apsaimniekotājs. Novada priekšsēdētājs Juris Grasmanis aicināja iedzīvotājus savā starpā vienoties par oficiāla veidojuma – juridiskas personas izveidošanu, piemēram, iedzīvotāju biedrības, lai tālāk varētu slēgt līgumu ar potenciālo namu apsaimniekotāju un siltuma nodrošinātāju. Šobrīd siltums ēkām līdz apkures sezonas beigām tiks nodrošināts. Iedzīvotāji norādīja, ka ēkās ir nepieciešama pilnīgi jauna apkures sistēma, jo vecā ir nolietota, neatjaunota gadiem un nespēj kvalitatīvi nodrošināt siltumu visiem dzīvokļiem līdzvērtīgā apjomā. Uz tikšanos bija ieradušies arī potenciālie apsaimniekošanas pakalpojumu sniedzēji, kuri piedāvāja savus provizoriskos risinājums un izmaksas. Ēkās kopā atrodas 60 dzīvokļi, no kuriem 3 ir pašvaldības īpašumā.

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads