Aicina novada uzņēmējus iesūtīt informāciju par sevi
Piektdiena, 07 februāris 2020 17:13

web saites gatavoshana

Novada uzņēmēji!

Saistībā ar topošās jaunās novada interneta mājaslapas satura veidošanu, lūdzam Jūs palīdzēt aizpildīt šķirkli "Novada uzņēmēji"!

Veidlapa novada uzņēmējiem

Pēc veidlapas aizpildīšanas, nosūtiet to uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Šo informāciju ievietosim Aizputes novada pašvaldības jaunajā (šobrīd topošajā) mājas lapā www.aizputesnovads.lv sadaļā Uzņēmējdarbība, kā arī varēsim izmantot Jūsu produkcijas un pakalpojumu popularizēšanai. Papildus veidlapai lūdzam atsūtīt publicēšanai logo un citus vizuālos materiālus (piem., produkcijas foto). Paldies!

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads