Turpmāk ūdens un siltuma skaitītāju rādījumus varēs nodot elektroniski
Ceturtdiena, 05 decembris 2019 14:09

aku

SIA “AIZPUTES KOMUNĀLAIS UZŅĒMUMS” ērtākai klientu apkalpošanai ir izveidojis klientu pašapkalpošanās portālu Web NAMS (https://aku.lv/)

Turpmāk ūdens un siltuma skaitītāju rādījumus varēs nodot elektroniski!

Lai ūdens un siltuma lietotāji varētu izmantot šo pakalpojumu, ir nepieciešams SIA “AIZPUTES KOMUNĀLAIS UZŅĒMUMS” paziņot savu elektroniskā pasta adresi. Uz pakalpojuma saņēmēja norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts uzaicinājums reģistrēties portālā Web NAMS.

Ja esat šajā Klientu pašapkalpošanās portālā piereģistrējies, tad par savu adresi ir iespējams apskatīt visu informāciju gan par rēķiniem, gan rēķinu veiktiem maksājumiem, kā arī noziņot skaitītāju rādījumus.

Ūdens skaitītāju rādījumu paziņošana ir iespējama tiem klientiem, kuriem skaitītājs ir uzstādīts un likumā noteiktā termiņā verificēts. Par sava ūdens skaitītāja verificēšanas termiņiem varat pārliecināties aplūkojot pēdējo rēķinu vai sadaļā Skaitītāju rādījumu nodošana.

Lai nebūtu jāsaskaras ar papildu maksājumiem par ūdens starpības izveidošanos, ik mēnesi noteiktajos datumos jāpaziņo patiesie skaitītāju rādījumi, rādījumu paziņošanas periods katru mēnesi sākas 25.datumā un ilgst četras dienas, līdz 28.datumam.

Tiem dzīvokļu īpašniekiem/īrniekiem, kuru dzīvokļos pašlaik nav uzstādīti ūdens patēriņa skaitītāji, tādus ir vēlams uzstādīt, lai izvairītos no starpību maksājumiem. Lai to izdarītu, ir jāvēršas pie uzņēmumiem, kas nodarbojas ar ūdens patēriņa skaitītāju uzstādīšanu, vai šis jautājums jārisina kopīgi ar mājas pārvaldnieku.

Daļai Aizputes pilsētas privātmājām ūdens patēriņa skaitītāji ir izbūvēti ārpus nekustamā īpašuma (akā, kas atrodas uz piegulošās ielas), un to rādījumus regulāri nolasa “Aizputes komunālais uzņēmums”. Ņemot vērā nolasīto patēriņu, tiek izrakstīts un nosūtīts rēķins, kuru pakalpojumu lietotājs pēc reģistrēšanās šajā Klientu apkalpošanas portālā var aplūkot.

Savukārt lielākai daļai privātmājām ūdens patēriņa skaitītāji atrodas mājas iekšienē. Šo māju iedzīvotājiem ūdens patēriņa skaitītāju rādījumi ir jānolasa pašiem un ūdens patēriņa skaitītāju rādījumus jānodod Klientu apkalpošanas portālā.

*Individuālie siltuma skaitītāji ir uzstādīti dzīvojamai mājai Raiņa bulvārī 7.

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads