Aicina potenciālos aizbildņus, adoptētājus un audžuģimenes uz pirmo sarunu vakaru “Izaugt ģimenē”
Pirmdiena, 25 novembris 2019 14:22

Šī gada 3. decembrī plkst. 17.00 gaidīsim potenciālos aizbildņus, adoptētājus un audžuģimenes, kā arī citus interesentus uz otro sarunu vakaru “Izaugt ģimenē”, kas notiks biedrības „Aizputes samaraietis” telpās, Kuldīgas ielā 10, Aizputē.

Pasākumā ikvienam būs iespēja kopā ar grupas vadītāju uzzināt vairāk par bērna uzņemšanu ģimenē, kā arī piedalīties psiholoģes Sarmītes Štāles vadītajā nodarbībā par tēmu- „Bērns nav trauma, bērnam ir trauma”.

Izglītojošos pasākumus “Izaugt ģimenē” organizē Sociālo pakalpojumu aģentūras Kurzemes reģiona ģimeņu atbalsta centrs “Liepāja” projekta “Kurzeme visiem” ietvaros un ir plānoti vismaz divi pasākumi katrā Kurzemes reģiona pašvaldībā.

Iepriekšēja pieteikšanās: 26011395 (Ineta)
Uz tikšanos!

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads