Atklāj fotoizstādi Aizputes pilsētas bibliotēkā
Pirmdiena, 21 oktobris 2019 10:26

Muzam Latvijas debesis afisa Aizpute

No šodienas - 21. oktobra Aizputes pilsētas bibliotēkā būs skatāma Eduarda Skabja fotogrāfiju izstāde “Mūžam Latvijas debesīs”.

Eduards Skabis ir Kabiles pamatskolas skolotājs, kurš māca latviešu valodu, literatūru un informātiku. Viņš ir arī skolas bibliotekārs un vada jauno korespondentu pulciņu. Jau 20 gadus rīko Dzejas dienu pasākumus, iedvesmojot bērnus pašiem sacerēt dzeju. E.Skabis nodarbojas arī ar novadpētniecību, - apzinot pagasta vēsturi, ir tapusi grāmata par Kabili.

Vēl viņa dzīve nav iedomājama bez fotoaparāta. Pats par sevi saka: “Esmu dzimis Kabilē, un šeit mūžu dzīvojot un strādājot skolā, esmu kļuvis par Kabiles mirkļu piefiksētāju.” Viņš labprāt iemūžina pagasta, skolas un novada pasākumus, bet visvairāk E.Skabim patīk fotografēt ainavas. “Cenšos notvert un sakrāt visus skaistākos un dramatiskākos mirkļus dabas norisēs visos gadalaikos. Esmu secinājis, ka mums Latvijā ir visskaistākās debesis. Apceļojot citas valstis, sapratu, ka nekur neesmu redzējis tik skaistus mākoņus…Mūsu un Latvijas vārds mūžam rakstīts Latvijas debesīs. ”

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads