Notiks pasākums par audžuģimenēm
Otrdiena, 24 septembris 2019 00:47

audzugimenem 30.sept

Sociālo pakalpojumu aģentūras, Kurzemes reģiona ģimeņu atbalsta centrs “Liepāja” 30. septembrī plkst. 17.00, biedrība “Aizputes samarietis” telpās, Aizpute, Kuldīgas ielā 10, aicina apmeklēt izglītojošu pasākumu/sarunu vakaru ”Izaugt ģimenē”.

Pasākumu “Izaugt ģimenē” aicinām apmeklēt ikvienu interesentu, kas vēlas kļūt par audžuģimeni, adoptētāju, viesģimeni; sociālos darbiniekus; pedagogus; bāriņtiesu darbiniekus u.c., kuriem interesē jautājumi, kas skar bērnus, kuri palikuši bez vecāku aprūpes.

Pasākumā “Izaugt ģimenē” būs iespēja uzzināt aktuālo informāciju kas ir audžuģimene, aizbildnis, adoptētājs, viesģimene, specializētā audžuģimene. Semināru vadīs speciālists, kas strādā ar uzņemošajām ģimenēm un ģimene ar pieredzi, kas savā aprūpē uzņēmusi bērnu, kurš palicis bez vecāku gādības.

Izglītojošie pasākumi “Izaugt ģimenē” ir plānoti katrā Kurzemes plānošanas reģiona pašvaldībā. Par dalību tiks izsniegta “Sociālo pakalpojumu aģentūras”, Izglītības centra apliecība.

Iepriekšēja pieteikšanās pa tālr. 26011395( Ineta)

 
Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads